O Naszej działalności

Jesteśmy firmą, która znajduje się na Polskim rynku od 2008 roku. Cechuje nas pełen profesjonalizm i poważne podejście do każdej naprawy. Posiadamy sprzęt najnowocześniejszej generacji, który umożliwia nam bezproblemową diagnozę usterki, co prowadzi do jej błyskawicznej naprawy, ku zadowoleniu każdego naszego klienta.

W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno naprawy automatycznych skrzyni biegów, Komputerów sterujących pracą silnika jak i naprawy sterowników ABS, a te opisane na naszej stronie są tymi, z którymi mamy najczęściej do czynienia.

Zajmujemy się również innymi podzespołami elektronicznymi, takimi jak sterowniki Turbin, Przepustnic, regenerujemy całe Pompy wtryskowe oraz wiele innych. Jeśli nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, przejrzyj naszą Ofertę i skontaktuj się z nami.

Na nasze usługi udzielamy od 12 do 24 miesięcy gwarancji. Każdy problem z Twoim sterownikiem rozwiązujemy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Wszelkie wątpliwości rozwiązujemy telefonicznie.

Elektronika Samochodowa – Diagnostyka Samochodowa

Nasza oferta naprawy elektroniki samochodowej dotyczy podzespołów montowanych w praktycznie wszystkich markach i modelach samochodów.

Aby dotrzeć do źródła problemów, przeprowadzamy Diagnostykę samochodową, która odbywa się za pomocą oryginalnych urządzeń diagnostycznych, np: KTS-540

Specjalizujemy się między innymi w naprawach:

 • Sterowników ABS-u Esp wszystkich marek, przeprowadzamy również adaptacje, praktycznie wszystkich pojazdów.
 • Regenerujemy sterowniki pomp wtryskowych PSG2, PSG5, PSG16 oraz całe pompy wtryskowe.
 • Komputerów STEROWNIKÓW SILNIKA wykonanych w technice hybrydowej stosowanych w samochodach marki Opel i FIAT, które naprawiamy, programujemy immobilizer, wyczytujemy Security Code, zerujemy, zmieniamy VIN, klonujemy, tworzymy kopie zapasowe oraz wiele innych.Jesteśmy w stanie wyczytać dane z większości procesorów oraz pamięci EPROM.
 • Diadnostyka Komputerów BOSCH EDC15 EDC16 sterujących pracą silników wysokoprężnych spotykanych w pojazdach Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes, OPEL, Renault, Citroen i innych.
 • Modułów sterujących pracą automatycznych skrzyń biegów MULTITRONIC, oraz DSG stosowanych w pojazdach AUDI.
 • Sterowników sterujących automatyczną przekładnią stosowaną w samochodach Mercedes klasy A.
  Jako nieliczni na rynku oferujemy kompleksowe naprawy systemu EASYTRONIC, DURASHIFT spotykanego w pojazdach Opel Corsa, Meriva, Astra, Fiat, Ford.??
 • Ponadto zajmujemy się również naprawami sterowników do turbin firmy Garetta-Hella montowanymi w samochodach marki BMW, Mercedes, Ford.
 • Regenerujemy pompy wspomagania firmy Koyo TRW montowanej w samochodach marki: Opel, Skoda, Seat, Ford oraz VW. Zarówno mechanicznie, jak i elektronicznie.
 • Dodatkowo mozliwa naprawa przepustnic i różnego rodzaju czujników.

Zawsze staramy się ustalić przyczynę powstawania usterki. Aby skorzystać z naszych usług należy skonsultować się z nami w sprawie przebiegu naprawy. Wymontowaną część należy przesłać do Nas, a My w przeciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki, poinformujemy Państwo o możliwiej naprawie. Zregenerowany podzespół odeślemy w pełni działający pod wskazany adres.

Dbamy o każdego kto zechce skorzystać z naszych usług. Serdecznie zapraszamy!

Elektronika samochodowa Eltronic