Przebieg realizacji współpracy w zakresie naprawy sterownika

Prosimy w celu szybkiej weryfikacji, aby każdy klient na wstępie rozmowy podał dane samochodu: Marka, Model, rok, pojemność  a następnie typ sterownika. Wskazane są też kody usterek i ich opisy, oraz charakterystyka usterki (objawy) która ma na celu określenie sensu naprawy.. Warto znać historie ponieważ są to naprawy które się powielają. Usuwamy i znamy wady fabryczne oraz środowisko sterowników samochodowych .

 

Nie naprawiamy sterowników po zalaniu i zwarciu instalacji elektrycznej.

Możliwa naprawa po nieudanej naprawie lub po „pseudo naprawiaczach”,  samoukach.

Po uzgodnieniu możliwości naprawy wystarczy wypełnić „formularz zlecenia naprawy”  bądź tradycyjną metodą – kartka z danymi:  nr telefonu, adres zwrotny itp. Następnie odpowiednio zabezpiecz część przed ewentualnym uszkodzeniem w trakcie transportu oraz wyślij na adres widoczny poniżej.

Eltronic Mateusz Krause-lis ul: Władysława Łokietka 2b 84-230 Rumia W sprawach informacji czy paczka dotarła skontaktuj się  z Biurem Eltronic pod numerem telefonu: 500-812-996.  

Krok 1.

Każda paczka która zostanie dostarczona do godziny 15 automatycznie zostaje  zapisana do systemu zleceń który  wysyła sms-a na podany numer z potwierdzeniem rozpoczęcia procedury.

Krok 2.

Eltronic dzwoni następnego dnia z  wstępną diagnozą bądź  przeprowadza rozmowę która ma na celu pokierować oraz rozwiać wątpliwości.

Krok 3.

Eltronic dzwoni informuje o uszkodzeniach, kosztach naprawy oraz czasie realizacji.

Krok 4.

Eltronic dzwoni i informuje czy dana naprawa przyniosła oczekiwany skutek, W przypadku braku możliwości naprawy możliwe jest zaproponowanie części zamiennej co może wydłużyć lub nawet uniemożliwić czas realizacji zlecenia.

Krok 1.

Automatyczne potwierdzenie sms lub email zakończenia zlecenia i wysyłce paczki kurierem.